Değerli Müşterilerimiz;

Tarım sektörü dünyanın ve ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişiminde önemli görevler üstlenmiştir. Özellikle ülkemizde sebzecilik büyük ekonomik değere sahip olmakla birlikte üreticiden tüketiciye kadar geniş bir kitleyi ilgilendiren önemli bir konudur.

Grow Fide A.Ş. 2003 yılında sebze yetiştiriciliğinde Türk Tarımı’na büyük bir katkı sağlayarak Türk Çiftçisi’ni “aşılı fide” ile tanıştırmıştır. Geçen yıllar içerisinde Anadolu’nun her köşesinde geniş bayi ağı sayesinde adını duyurmuş, hedeflerini daima büyük tutarak yurtdışına açılmış ve bu anlamda dünya çapında söz sahibi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sera ve açık tarla sebzeciliğine yönelik olarak kontrollü koşullarda domates, biber, hıyar, patlıcan, karpuz, kabak, kavun, salata – marul, lahanagiller, kereviz ve enginar fidesi üretimi yapılmaktadır. Bu katalogla sizlere aşılı fidenin avantajlarını, anaç tohumu çeşitlerini ve GAT Tekniği’ni sunmaktayız.

Grow Fide A.Ş. olarak tarım sektörüne kazandırılan yeni teknolojilerin devamlılığını sağlamakla beraber ilkemiz olan “Dürüst Satıcılık” doğrultusunda sektörde öncü firma olarak Türk Tarımı’nın geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla
Dr. Hasan Ünal

Grow Fide A.Ş.
Çamköy Mah. 21024 Sok. No:117/1 Aksu/Antalya
0 242 320 12 00      info@growfide.com

Tüm hakları Grow Fide’ye aittir © 2018

Tasarım Ajansweb

Grow Fide web sitesi 02.05.2018 tarihinde güncellenmiştir.